Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE094
SK Kuřim - Bohunice
26 : 28
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
25.2. 18:00
AE073
SKKP Brno B - Napajedla
36 : 27
18.2. 17:00
AE072
SKKP Brno B - Bohunice
39 : 23
17.2. 17:00
AE068
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
31 : 29
24.9. 17:00
AE014
Juliánov - TJ D.Cerekev
22 : 22
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
24.9. 15:00
AI018
Sokol Juliánov - Vsetín
29 : 43
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
24.9. 13:00
ALA014
Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev
17 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
26.9. 19:30
AM045
Bohunice - Házená L.Hustopeče
23 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 8. kolo - výsledky
video
online
Nové Bránice - Újezd u Brna
35 : 24
video
online
Hostěrádky - HK Ivančice B
24 : 22
video
online
Sokolnice - SHC Maloměřice B
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SHC Maloměřice B
12
9
2
1
424 : 286
20
2
HK Ivančice B
12
7
1
4
333 : 321
15
3
Sokolnice
12
7
0
5
355 : 324
14
4
Uh. Hradiště
12
6
1
5
314 : 349
13
5
Nové Bránice
12
4
2
6
309 : 309
10
6
Hostěrádky
12
4
0
8
264 : 325
8
7
Újezd u Brna
12
2
0
10
306 : 391
4
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
102
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
70
Marián Hladík
Sokol Újezd u Brna
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
19
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
16
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
40
Jan Máca
Sokol Sokolnice
30
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.