Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1963
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 10:30
AE123
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 25
14.4. 17:30
AE108
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
4.3. 10:30
AE083
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
26 : 23
5.11. 11:00
AE043
Napajedla - Sokol II.Prostějov
27 : 22
29.10. 10:30
AE042
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
2.liga muži SM
12.5. 17:00
AF130
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
8.5. 14:00
AF099
L.Zubří - Žeravice
27 : 23
22.4. 15:00
AF109
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
26 : 23
25.3. 14:00
AF096
Luhačovice - Sokol Ostrava
25 : 24
17.3. 17:00
AF087
HBC Olomouc - SKH Polanka n.O
25 : 23
25.11. 12:30
AF064
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
34 : 43
12.11. 16:00
AF051
TJ SOGOS Holešov - L.Zubří
32 : 29
4.11. 15:00
AF048
Uničov A - Pepino SKP F-M B
29 : 42
8.10. 16:00
AF028
HBC Olomouc - Žeravice
31 : 20
30.9. 13:00
AF023
Vsetín - Uničov A
38 : 29
23.9. 17:00
AF014
TJ SOGOS Holešov - Vsetín
37 : 31
2.liga starší dorostenci - M
6.5. 12:30
AI195
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 29
22.4. 13:00
AI177
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
22 : 25
7.4. 17:00
AI165
Žeravice - Litovel
20 : 32
17.3. 15:00
AI147
HBC Olomouc - SKH Polanka n.O.
27 : 39
4.3. 12:30
AI143
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
35 : 35
16.12. 17:00
AI112
Žeravice - HBC Olomouc
26 : 32
29.10. 12:30
AI056
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 40
2.liga mladší dorostenci - SM
12.5. 15:00
ALB130
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
11.5. 18:00
ALB119
Hranice - TJ Sokol Luhačovice
37 : 15
25.3. 12:00
ALB096
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava
18 : 43
17.3. 13:00
ALB087
HBC Olomouc - Velká Bystřice
25 : 40
17.2. 15:00
ALB068
Žeravice - TJ Nový Jičín
34 : 22
26.11. 14:00
ALB042
TJ Sokol Luhačovice - Velká Bystřice
25 : 40
25.11. 14:30
ALB064
TJ Sokol Luhačovice - TJ Holešov
33 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 8. kolo - výsledky
video
online
Nové Bránice - Újezd u Brna
35 : 24
video
online
Hostěrádky - HK Ivančice B
24 : 22
video
online
Sokolnice - SHC Maloměřice B
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SHC Maloměřice B
12
9
2
1
424 : 286
20
2
HK Ivančice B
12
7
1
4
333 : 321
15
3
Sokolnice
12
7
0
5
355 : 324
14
4
Uh. Hradiště
12
6
1
5
314 : 349
13
5
Nové Bránice
12
4
2
6
309 : 309
10
6
Hostěrádky
12
4
0
8
264 : 325
8
7
Újezd u Brna
12
2
0
10
306 : 391
4
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
102
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
70
Marián Hladík
Sokol Újezd u Brna
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
19
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
16
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
40
Jan Máca
Sokol Sokolnice
30
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.